Площа квартири30-100 м2
Термін виконаннядо 2 місяців
Вартість робітвід 2500 грн/м2*
Вартість загальнобудівельних матеріаліввід 2500 грн/м2*
Кількість виконавців2-3 люд

*Точна вартість встановлюється під час складання кошторису.

Коли потрібний косметичний ремонт квартир?

Косметичний ремонт квартир під ключ – вид ремонту, який не передбачає глибокого втручання в інженерні комунікації при виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт. Основна мета косметичного ремонту є оновлення декоративних покриттів на стінах, стелі та заміна підлогових покриттів. В деяких випадках є необхідність виконання легкого вирівнювання стін та підлоги, для отримання більш якісного результату.

Виконання косметичного ремонту особливо властиво для квартир що готуються до продажу, розташованих у будинках вторинного житла, та за відсутності необхідності в заміни електропроводки та інших комунікацій.

У такому випадку у квартирі проводиться вирівнювання площі стін, лінії кутів, лінії плінтусів та примикання стіни та стелі. За допомогою заливки самовирівнювальної суміші вирівнюють підлогу. Ці роботи не займають багато часу та не вимагають великої кількості будівельного матеріалу, тому цей вид ремонту можна віднести до ремонту квартири економ класу.

Це один приклад готового косметичного ремонту кімнати.
Косметичний ремонт квартир, приклад кімнати з якісним ремонтом.

Косметичний ремонт може бути виконаний і в добре відремонтованій квартирі  з метою простого оновлення декоративних покриттів, але в даному випадку стіни і підлогу не потрібно вирівнювати, оскільки вони були вже вирівняні під час капітального ремонту квартири.

Не варто забувати і про менш приємні причини зробити косметичний ремонт у квартирі.

В житті все буває і ви можете мимоволі стати як постраждалим так і винуватцем затоплення сусідів, маленька дитина розмалювала стіни, або ваш домашній улюбленець дуже полюбляє точити свої пазурі об укоси.

Вирішенням будь-якої з цих та інших подібних ситуацій  і є косметичний ремонт квартири або кімнати, оскільки ціна буде значно нижча, ніж за капітальний ремонт. Незважаючи на те, що косметичний ремонт квартири відносно простий і недорогий захід, який не займає багато часу, його краще довірити професіоналам з великим досвідом робіт.

Етапи косметичного ремонту квартири

Косметичний ремонт квартири значно збільшить її ринкову вартість при продажу. Наші досвідчені майстри швидко та якісно виконають усі необхідні роботи та повністю підготують житло до продажу. Косметичний ремонт може включати такі етапи:

  • демонтажні роботи;

  • вирівнювання поверхні стін та стель;

  • оздоблення стін та підлоги сучасними матеріалами;

  • установка гіпсокартонної, тканинної чи ПВХ натяжної стелі;

  • монтаж розеток та вимикачів;

  • заміна сантехніки, вікон та дверей;

  • фінішні роботи;

Компанія «YourHome» здійснить якісний та оперативний косметичний ремонт квартири і допоможе Вам заощадити сили, гроші та час.

Вартість косметичного ремонту у Харкові

Косметичний ремонт квартир під ключ відноситься до економ класу, але і його ціна  залежить від багатьох факторів. При складанні кошториса враховується складність, обсяг робіт та витрати на матеріали, загальна площа приміщення, терміни виконання та інші критерії. Використання більш якісних фірмових матеріалів може збільшити витрати, але це окупиться  за рахунок довговічності отриманого результату та кращий естетичний вигляд.

Визначити, ціну косметичного ремонту квартири можна, розрахувавши сумарні витрати на один квадратний метр. У більшості об’єктів нашої компанії середнє значення цієї суми (без витрат на матеріали) знаходиться в межах 2500-3000 грн/м2.

Заповніть контактну форму та отримайте реальний кошторис на косметичний ремонт квартири.

Замовити ремонт

Поширені запитання

Косметичний ремонт квартири – це низка робіт з  заміни чистових оздоблювальних матеріалів. Цей вид ремонту не передбачає заміни комунікацій, тому значно дешевший за капітальний ремонт.

Вартість подібного ремонту обумовлюється площею приміщення та обсягом робіт. У середньому вартість робіт з косметичного ремонту варіюється в діапазоні від 2500-3000 грн/м 2.
Тривалість косметичного ремонту залежить від площі та становить у середньому близько 2 місяців.
косметичний ремонт квартири включає в себе оновлення чистового оздоблення, шпалер, перефарбування стін, заміна килимового покриття, ліноліуму або ламінату.
Косметичний ремонт слід розпочинати з зчищення старого оздоблення та перевірки якості основ та їх підготовки для нового чистового оздоблення.