Вартість фарбування від 35 грн/м2*

*Точна вартість залежить від обсягів, потрібної якості та встановлюється під час складання кошторису.

 • Фарбування стін

 • Фарбування стелі

 • Фарбування укосів

 • Фарбування шпалер

 • Фарбування флізеліну

 • Фарбування багетів

Що важливо знати про механізоване, безповітряне фарбування?

Фарбування безповітряним способом – це новітня технологія нанесення будь-яких рідких сумішей (грунтовка, фарба, лак, шпаклівка та інше) на будь-які горизонтальні та вертикальні поверхні (стіни, підлога, стеля, поверхні металу, огорожі та інше) шляхом розпилення.

Фарбування механізованим безповітряним методом виконується за допомогою спеціалізованого обладнання.  Це апарат для безповітряного фарбування з потужним двигуном, насосом, шлангами високого тиску та пістолета-розпилювача, який забезпечує рівномірне  нанесення лакофарбового матеріалу по всій площі поверхні, включаючи важкодоступні місця.

Головною особливістю безповітряного фарбування інтер’єру або фасадів є висока швидкість покриття, завдяки чому можна за короткий час пофарбувати великі площі. Швидке та якісне фарбування будь-якої поверхні робить цей метод фарбування дуже популярним як при оформленні інтер’єрів під час ремонту квартир, так і промислових об’єктів великих площ.

Одна з важливих особливостей технології фарбування фарбопультом – це безконтактність з поверхнею, що фарбується, а це виключає попадання на поверхню всілякого сміття і ворсинок. Крім цього такий спосіб фарбування не залишає на поверхні різних “доріжок” як від валика чи пензля.

Також плюсом є те, що при використанні технології фарбування безповітряним методом утворюється низьке туманоутворення, що також має незаперечні переваги.

Цей ряд переваг, висока швидкість, відмінні екологічні показники та чудовий результат фарбування будь-яких поверхонь та площ роблять метод безповітряного (механізованого) фарбування оптимальним варіантом для фарбування об’єктів будь-якого цільового призначення.

Подивіться відео про те, як виконується безповітряне фарбування

Етапи безповітряного фарбування

 • Всі об’єкти в приміщенні, які не підлягають фарбуванню, обклеюються спеціальною малярною плівкою та скотчем

 • Проводиться очищення поверхні, що фарбується від бруду і пилу. Далі – грунтовка, від цього залежить стійкість лакофарбового покриття.

 • Проводиться усунення недоліків та дефектів поверхні.

 • Нанесення першого шару фарби, після цього вся поверхня оглядається на наявність недоліків. Якщо такі виявлені, вони знову усуваються.

 • Кінцевий етап – нанесення другого шару фарби, який дає вже повне та рівномірне укриття.

Заповніть контактну форму та отримайте реальний кошторис на безповітряне фарбування стін та стелі.

Замовити ремонт

Яка вартість безповітряного фарбування у Харкові та області.

Справа в тому, що ціна на безповітряне фарбування розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від обсягів і складності роботи, від різновиду покриття, яке потрібно пофарбувати та від якості лакофарбових матеріалів. Наш фахівець зможе розрахувати вартість і назвати ціну після оглядання об’єкту та обговорення всіх деталей з замовником.

Замовити механічне фарбування з гарантією якості Ви можете зараз зателефонувавши нам по телефону або залишивши заявку на сайті.

Компанія «YourHome» – це сучасні технології фарбування приміщень та фасадів механічним способом. Ми пропонуємо доступні ціни та гарантію якості.

Поширені запитання

При безповітряному розпиленні нагнітальний насос за рахунок високого тиску подає фарбу значно в’язкішу, ніж при розпиленні повітряним фарбопультом. Вилітаючи під великим тиском, краска проходить крізь повітря, не завихрюється і потрапляє на поверхню, що фарбується.

Головна перевага безповітряного фарбування це відсутність у потоці, що барвить, сторонніх частинок і повітря. Менша кількість розчинника дозволяє (за потреби) фарбувати більш товстим шаром. За рахунок цього вдається отримати якісне і рівномірне фарбування поверхонь, а висока швидкість покриття дає можливість за короткий час фарбувати велику площу.

Популярні види робіт, які ми надаємо: безповітряне фарбування великих складських та виробничих приміщень, фасадів, великих квартир чи офісів.

Ми надаємо послуги безповітряного фарбування під ключ і проводимо попередню підготовку приміщень до робіт. У роботі можемо використовувати як матеріали замовника так і власні, що заздалегідь обговорюється.