Площа санвузла3-6 м2
Термін виконання3-4 тижні
Вартість робіт12000-15000 грн/м2*
Вартість загальнобудівельних матеріалів5000-6000 грн/м2*
Кількість виконавців1-2 чол.

*Точна вартість встановлюється під час складання кошторису.

Що потрібно знати про ремонт в ванній кімнаті?

Одне з найбільш важливих і відвідуваних місць у квартирі це ванна кімната. Ця кімната має найбільшу концентрацію інженерних комунікацій, особливо сантехнічних. Тому капітальний ремонт у ванній кімнаті  під ключ –  складний та відповідальний етап, як при ремонті всієї квартири так і окремо.

Розпочати ремонт у ванній кімнаті в Харкові можна з огляду на дві причини. Квартири вторинного ринку житла потребують ремонт санвузла з заміною ветхої за довгі роки використання системи водопостачання та каналізації, а також формування правильної геометрії приміщення.

В новобудові капітальний ремонт санвузла є необхідністю. Забудовники частіш за все здають замовнику квартири взагалі без будь-якої обробки та розведення комунікацій.

Якщо відкинути потрібний для вторинного житла етап демонтажних робіт у ванній кімнаті, то в обох випадках принцип та послідовність робіт з ремонту ванної кімнати не має жодних відмінностей.

Ремонт ванної, комбінація чорного та білого кольору.
Ремонт ванної кімнати, комбінація чорного та білого кольору, інший ракурс.

Плануючи ремонт замовник має можливість перепланувати приміщення і по-новому розмістити сантехнічні прилади, виконавши розведення сантехніки згідно з новою розстановкою. Продумане розміщення сантехнічного обладнання, у ванній кімнаті дає можливість розмістити пральну машинку, водонагрівач і сушку для рушників. Дуже часто при плануванні доводиться жертвувати ванною, замінивши її на душову кабіну. Дуже важливу роль  у ванній кімнаті відіграє і вирівнювання стін. Багато хто вже зрозумів на власному досвіді, що акуратно розмістити меблі та сантехнічні прилади біля кривих стін дуже складно. Та й укладка керамічної плитки, на рівні стіни і підлогу проводиться значно легше, а її вигляд значно кращий.

Душова кабіна в ванній кімнаті.

Етапи ремонту

Довірте ремонт ванної кімнати у Харкові нашим досвідченим фахівцям. До наших послуг входить великий спектр робіт, включаючи:

  • демонтаж старої сантехніки;
  • перепланування приміщення;

  • проводку та заміну електрики;

  • оздоблювальні роботи з укладанням плитки, оформленням стелі, стін та підлоги;

  • встановлення дверей, умивальника, ванни чи душової кабіни та змішувачів.

Ремонт ванної кімнати повинен проводитися з дотриманням послідовності кожного етапу. Висока кваліфікація наших майстрів та якісні матеріали гарантують відмінний результат ремонту.

Ціна на ремонт ванної кімнати

Остаточна ціна ремонту ванної  під ключ залежить від сумарної вартості нової сантехніки, складності робіт і цін на оздоблювальні матеріали. Компанія «YourHome» пропонує своїм клієнтам найвигідніші тарифи на свої послуги. Залежно від складності та обсягів робіт ціна за один квадратний метр (без урахування матеріалів) може становити від 12000 до 15000 грн.

Сума витрат на ремонтні роботи в ванній кімнаті залежить від площі приміщення, якості матеріалів та кількості сантехнічного обладнання. У розрахунку враховуються терміни здачі готового об’єкта. Звичайний косметичний ремонт обійдеться значно дешевше ніж капітальний ремонт з переплануванням приміщення та демонтажем застарілої сантехніки.

Заповніть контактну форму та отримайте реальний кошторис на ремонт ванної кімнати.

Замовити ремонт

Поширені запитання

Ремонт ванної кімнати слід розпочати з формування точної геометрії приміщення.Цього можна досягти за допомогою штукатурних робіт та стяжки підлоги. Далі виконуються роботи з монтажу або заміни системи водопроводу, каналізації та електрики. Завершується ремонт ванної укладенням плитки та встановленням нової сантехніки.
Кінцева вартість ремонту ванної кімнати залежить від її площі, складності проекту та цін на матеріали.У середньому вартість робіт починається від 45000 грн.
Терміни ремонту ванної кімнати залежить від площі ванної кімнати та складності робіт. Ремонт типової ванної кімнати площею 3-4 м2 займає до 5 тижнів.
На сьогодні існує багато різних варіантів обробки стін у ванній кімнаті. Оздоблення без кахлю ванної кімнати цілком можливе. Одна з поширених альтернатив – стіни під фарбування. Але в такому разі обов’язково потрібно використовувати водостійку фарбу, стійку до миття.
Якщо у замовника є можливість переїхати на час ремонту в інше житло, то це ідеальний варіант. Якщо такої можливості немає, це не буде проблемою, але збільшиться термін здачі об’єкта.